За участі Всеукраїнського суспільного об’єднання «Георгія» та Асоціації грузин України «Іберіелі», за підтримки Національного центру кінематографії Грузії та Посольства Грузії в Україні, у місті Дніпро відбувся показ грузинського кіно в межах 15-го ювілейного кінофестивалю.